מה המחיר להתקנת תלת פאזי?

מחפשים חשמלאי מוסמך מקצועי עם זמינות 24/7 שיודע לתת שירות מקצועי ללא פשרות ובמחירים לכל כיס? השאירו פרטים עכשיו או התקשרו 077-8037238
מתעניינים במחירים? לחצו כאן למעבר למחירון

חשמלאי מוסמך נותן שירות מקצועי  עם אחריות מקצועית בפריסה ארצית ללא פשרות וברמה הכי גבוהה שיש, נמשיך לתת שירות מקצועי של חשמלאים מוסמכים בכל ישראל ללא תקלות, מקצועיות ושירותיות זה האמונה שלנו, חשמל זה לא משחק ולכן כדאי לעבוד רק איתנו חשמלאי מוסמך תמיד כאן בשבילכם!

אז מה המחיר לעשות תלת פאזי בבית? האם זה יקר? זול? והאם זה בכלל משתלם?
אל דאגה אנחנו הכנו בשבילכם הסבר מפורט בדיוק שיסביר לכם מתי כדאי ומומלץ להתקין תלת פאזי בבית ומה המחיר בכלל, חשוב רק להגיד שלא תמיד משתלם בשבילכם להתקין תלת פאזי בבית.
הכי חשוב לדעת שהתקנת תלת פאזי צריך להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך ומקצועי, בנוסף ישנם 2 תשלומים, אחת לחברת החשמל ואחד לחשמלאי המוסמך.

אז כמה עולה לעשות תלת פאזי בבית?

במידה ואתם מחפשים מחיר לתל פאזי או להתקנת תלת פאזי, הגעתם למקום הנכון.
התקנת תלת פאזי אינו תמיד זול ויכול להגיע לסכומים מאוד יקרים של 7,000₪-10,000₪ ולכן לפעמים זה לא משתלם לכם להתקין תלת פאזי, מכיוון שהמחיר של תלת פאזי יהיה מאוד יקר ולא משתלם לטווח הארוך.
זה מאוד תלוי בחיבור שלכם ובתשתית החשמל הקיימת בבית, אבל אל דאגה אנחנו הולכים להסביר לכם הכל מהכל, שבסוף אתם תצאו חכמים הרבה יותר ותחליטו מה הכי נכון עבורכם.
מה המחיר להתקנת תלת פאזי?

מה המחיר לתלת פאזי לחברת החשמל

אז ישנו תשלום ראשוני לחברת החשמל להתקנת תלת פאזי בדירה עבור החיבור הראשוני לחברת החשמל, התשלום הראשוני נע בין 3,000₪-5,000₪ וזה תשלום בוודאות שחייבים לשלם על מנת שחברת חשמל תאשר חיבור תלת פאזי.
אז כמו שאתם מבינים כבר התחלנו בהתקנת תלת פאזי ונאלץ להיפרד מ-5,000₪ במקסימום מהכיס.

מה המחיר לתלת פאזי לחשמלאי מוסמך

התשלום הנוסף והאחרון שיש לבצע בדרך כלל הוא תשלום לחשמלאי מוסמך עבור הגדלת החיבור החשמל לתלת פאזי בבית, כאן הסכום הממוצע בשוק נגזר מהאזור בו צריך להתקין, רמת התחרות היצע ותחרות ועוד שלל פרמטרים, אבל מניתוח שלנו והניסיון שלנו למעלה מ-20 שנים המחיר נע בין 3,500₪-6,000₪.
לכן חשוב להבין שאנחנו יכולים לשלם לחשמלאי מוסמך בממוצע 4,500₪ עבור התקנת תלת פאזי והמחיר של תלת פאזי לחברת החשמל יהיה בממוצע 4,000₪ מה שאומר שמחיר תלת פאזי עומד בערך על 8,500₪ לכן חשוב לכם לבדוק אם זה כדאי לכם ואתם מוכנים להשקיע סכום כזה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.
☑️ הזמינו חשמלאי מוסמך עם 20 שנות ניסיון בהתקנת תלת פאזי.

☑️ אחריות רשמית בכתב על התקנת תלת פאזי.
☑️ מחירים הוגנים ואטרקטיבים.
☑️ ביחד נעבור ביקורת בחברת החשמל בהצלחה.

☑️ הקפדה על מקצועיות ללא פשרות.
☑️ זמינות חשמלאים 24/7.

מה המחיר להתקנת תלת פאזי?

מתי כדאי לעשות תלת פאזי בבית

במידה ואתם גרים בדירה ישנה שבדרך כלל תשתית החשמל היא חד פאזית וגודל החיבור של הדירה הוא 25 אמפר, אולי כדאי לכם לבדוק אם להישאר עם חד פאזי אבל להגדיל את עוצמת האמפר ע"י חשמלאי מוסמך כמובן.
במידה ואתם גרים בדירות חדשות יותר, תשתית החשמל מוכנה הרבה יותר טוב לתלת פאזי וכך המחיר של תלת פאזי יהיה נמוך בהרבה, כי בדרך כלל גודל החיבור שלכם הוא כבר 40 אמפר ואתם צריכים הגדלת חיבור אז אין לכם הרבה ברירה ומומלץ להזמין חשמלאי מקצועי לשינוי לתלת פאזית.
במידה ויש לכם שאלות לגבי מתי מומלץ לבצע שינוי לתלת פאזי או רוצים לקבל מחיר לתלת פאזי מדוייק מוזמנים להתקשר אלינו ונשמח לעזור לכם בדרך הטובה ביותר.

על מה אני משלם לחשמלאי מוסמך?

על מנת להתחיל לשנות את התשתית תלת פאזי ולאחר שהבנו את המחירים לתלת פאזי אנחנו צריכים ליצור קשר עם חשמלאי מוסמך ומקצועי.
השלב הראשוני של חשמלאי מוסמך הוא בדיקת מערכת החשמל לעומק וביעילות על מנת לוודא שאין תקלות, קצרים או ליקויים שעלולים לסכן, במידה וקיים ליקויים של חשמל, החשמלאי המוסמך מחוייב לתקן ולסדר זאת לפני הבדיקה של חברת החשמל.
חשוב לדעת! כל שינוי ואפילו קטן ביותר מחייב בדיקה וביקורת של חברת החשמל!

חלק מהתשלום אשר אתם משלמים לחשמלאי המוסמך הוא עבור בדיקת המבנה ותשתית החשמל, והחלק השני הוא תיקון ליקויים הקיימים במידה ויש, בעוד החלק השלישי הוא הכנת התשתית לתלת פאזי ואם צריך שינוי מבנה החשמל.
במידה ולא עברתם ביקורת של חברת החשמל ונכשלתם, לצערנו תצטרכו לשלם לחברת החשמל עבור ביקורת נוספת, לכן אנחנו תמיד ממליצים לעבוד עם חברת חשמל יסודית ומקצועית שתחסוך לכם המון כסף, לפעמים הזול עולה הרבה יותר יקר!

טווח מחירים מדוייק של מחיר לתלת פאזי בחברת החשמל

טווח מחירים שבדרך כלל חברת החשמל עובדת לפיו במדוייק, זה מאוד תלוי המעבר מחד פאזי לכמה אמפר וכמה פאזות.

מעבר מ-25X1 ל-25X3 או ל-40X1 עלות בחברת חשמל כ-3,500₪ עבור התקנת תלת פאזי
מעבר מ-25X1 ל40X3 עלות בחברת חשמל כ-5,200₪ עבור התקנת תלת פאזי
מעבר מ-40X1 ל-25X3 עלות בחברת חשמל כ-1,500₪ עבור התקנת תלת פאזי

טווח מחירים מדוייק של מחיר לתלת פאזי אצל חשמלאי מוסמך

כמו שקיים מחירים שונים בחברת החשמל לחיבור תלת פאזי, גם אצל חשמלאי מוסמך דבר זה קורה.
טווח המחירים אצל חשמלאי מוסמך עבור חיבור תלת פאזי לבית.
חשוב להבין שאצל חשמלאי מוסמך יש טווח גדול הרבה יותר מחברת החשמל, מכיוון שזה מאוד משתנה בעבודות התשתית שיש לעשות וחשמלאי מקצועי לא יכול להעריך מחיר לפני שהוא רואה את התשתית, ליקויים חמורים הנראים לעין במבט ראשוני וארון החשמל בדירה.
לכן חשוב להבין שיש טווח וחשמלאי שנותן מחיר מדוייק בטלפון בדרך כלל יעלה את המחיר או יבצע עבודה שאינה מקצועית על מנת לא להפסיד כסף וזמן.

מעבר מ-25X1 ל-25X3 או ל-40X1 עלות אצל חשמלאי מוסמך 2,000₪-4,500₪ עבור התקנת תלת פאזי
מעבר מ-25X1 ל40X3 עלות אצל חשמלאי מוסמך 4,000₪-7,500₪ עבור התקנת תלת פאזי
מעבר מ-40X1 ל-25X3 עלות אצל חשמלאי מוסמך 3,000₪-5,500₪ עבור התקנת תלת פאזי

ביקור של חשמלאי מוסמך מושפע בעיקר מכמה גורמים עיקרים: קודם כל השעה, בשעות הערב והלילה התעריף לביקור יהיה יקר יותר מביקור בשעות היום מן הסתם.
הגורם השני הוא האזור, באזורים פחות מבוקשים החשמלאי יכול לקחת מחיר יקר יותר עקב הנסיעה המיוחדת שצריך לעשות למושב או לכפר.
הגורם שלישי הוא חגים, האם הזמנת החשמלאי מוסמך היא ביום חול או בחג, בחגים המחיר יקר יותר ממחיר ביום חול.
אז כמה עולה ביקור חשמלאי מוסמך? ביקור חשמלאי מוסמך נע בין 200-300 ש"ח, מוזמנים להציץ במחירון שלנו ולקבל מידע על סוג העבודה והמחיר אותו עלול לגבות החשמלאי, בלי שום קשר מוזמנים להתקשר אלינו לשיחת ייעוץ עם חשמלאי מוסמך לגמרי בחינם.

על מנת לחסוך כסף נשמח לענות לכם על השאלה: "מתי כדאי להזמין חשמלאי מוסמך?"
קודם כל לפני הכל, אנחנו ממליצים לכם בחום לחייג אלינו למספר שבאתר לשיחת ייעוץ ללא עלות, חסכנו ללקוחותינו אלפי שקלים לאורך השנים בשיחת טלפון שלא מצריכה ביקור של חשמלאי מוסמך, אז למה להזמין ולשלם כסף לחינם?
במידה וקיים ליקויים בתשתית החשמל, או מוצר חשמל שלא עובד וניסיתם הכל, אל תתעסקו בחשמל! זוהי סכנת חיים ועבירה על החוק.
תתקשרו אלינו למספר שמופיע באתר ונשמח לייעץ לכם מרחוק מה מומלץ לכם לעשות, ובמידת הצורך נגיע לתת לכם שירות ללא פשרות.

לצערנו היום יש המון שקרנים שמזייפים תעודת חשמלאי מוסמך ומתעסקים בחשמל, בכך הם מסכנים את דיירי הבית ואת החיים של כל נפש בבית.
אז במידה והזמנתם חשמלאי מוסמך הביתה, מומלץ בחום לבדוק שיש לחשמלאי תעודת חשמלאי או חשמלאי מוסמך, בהתאם לרמתו כמובן.
אנחנו תמיד ממליצים לבדוק תעודת חשמלאי מוסמך לכל חשמלאי שתזמינו, כן כן גם אם תעבדו עם חברת חשמלאי מוסמך תמיד תבדקו את החשמלאים שלנו, אנחנו מאמינים בכנות, מקצועיות, איכותיות ויושרה ללא גבולות, כלל עם ישראל זכאי לזה, ונשמח לתת לכם שירות מכל הלב תמיד 24/7 בפריסה ארצית.
על מנת לבדוק תעודת חשמלאי מוסמך או תעודת חשמלאי, לחצו כאן על מנת לבדוק באתר של משרד הכלכלה והתעשייה.

אז במידה ואתם מחפשים להיות פרקטיים ולראות את המחירון שלנו של חשמלאי מוסמך, זוהי השאילתא עבורכם.
לחצו כאן על מנת להגיע למחירון שלנו שבו אנחנו מתמחרים את כל עבודות החשמל הקיימות בשוק שתוכלו לראות את המחירים שלנו.
המחירים אטרקטיבים בפריסה ארצית וזמינות 24/7, כמובן שהמחירים עשויים להשתנות ולכן הכי טוב לקבל הצעת מחיר בטלפון מדוייקת.
חשמל זה לא משחק! ולכן אנחנו ממליצים להזמין חשמלאי לעבודות חשמל, אל תסכנו את חייכם ואת חיי הדיירים השוהית בבית, תנו למקצועניים לטפל בבעיות חשמל.

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
חשמלאי מוסמך עכשיו 24/7

קבלו עוד היום הצעת מחיר בחינם!

חשמלאי מוסמך עכשיו 24/7
חשמלאי מוסמך עכשיו 24/7
חשמלאי מוסמך עכשיו 24/7

מחירון חשמלאים

מחירון חשמלאים בפריסה ארצית, במידה ואתם מחפשים מחירון חשמלאים לעבודות

חשמלאי מוסמך עכשיו 24/7