התקנת שקע תלת פאזי

מחפשים חשמלאי מוסמך מקצועי עם זמינות 24/7 שיודע לתת שירות מקצועי ללא פשרות ובמחירים לכל כיס? השאירו פרטים עכשיו או התקשרו 077-8037238
מתעניינים במחירים? לחצו כאן למעבר למחירון

חשמלאי מוסמך נותן שירות מקצועי  עם אחריות מקצועית בפריסה ארצית ללא פשרות וברמה הכי גבוהה שיש, נמשיך לתת שירות מקצועי של חשמלאים מוסמכים בכל ישראל ללא תקלות, מקצועיות ושירותיות זה האמונה שלנו, חשמל זה לא משחק ולכן כדאי לעבוד רק איתנו חשמלאי מוסמך תמיד כאן בשבילכם!

התקנת שקע תלת פאזי בדרך כלל מבתצע לכיריים חשמליות אינדוקציה מכיוון שצריכת החשמל מצריכה התקנת שקע תלת פאזי, לכן אנו מניחים שאתם פה כי אתם מחפשים להתקין שקע לכיריים חשמליות שהוא בעצם תלת פאזי.
בכנות המעבר מגז לכיריים חשמליות היה מעבר משנה חיים עבורי, אין צורך יותר לנקות ולקרצף את הגז, פשוט להעביר סמרטוט ונגמר הסיפור, והילדים בטוחים כי היום יש אינודקציות שברגע שהילד שם את היד הכיריים קרות.

אז חזרנו לנושא התקנת שקע תלת פאזי לכיריים חשמליות או לצורך העניין מכשיר חשמלי אחר, קודם כל חשוב לוודא שיש לכם בכלל תשתית או הכנה לתשתית של תלת פאזי וגודל החיבור הראשי בלוח מאפשר זאת, במידה ושאין לכם זאת, המחיר של ההתקנה יהיה יקר יותר מכיוון שהחשמלאי יצטרך להכין את התשתית עבור השקע תלת פאזי.
אנחנו נשמח ללוות אתכם בהדרכה על מנת שתוכלו לדעת האם קיים לכם הכנה להתקנת שקע תלת פאזי ומה המחיר המשוער שיקחו לעבודה כזאת, אנו שמחים לתת שירות מכל הלב, מוזמנים לחייג למספר באתר לקבלת ייעוץ ראושני ללא עלות, שלא תזמינו חשמלאי ותשלמו על ביקור לחינם ובסוף לא תעשו שקע תלת פאזי כי אין לכם הכנה, לכן חשוב לבדוק את כל הפרמטרים הללו לפני שבכלל קונים כיריים חשמליות ומבצעים התקנת שקע תלת פאזי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.
☑️ הזמינו חשמלאי מוסמך עם 20 שנות ניסיון בהתקנת שקע תלת פאזי.

☑️ אחריות רשמית בכתב על התקנת שקע תלת פאזי.
☑️ מחירים הוגנים ואטרקטיבים.
☑️ כל שירותי החשמל תחת קורת גג אחת

☑️ הקפדה על מקצועיות ללא פשרות.
☑️ זמינות חשמלאים 24/7.

התקנת שקע תלת פאזי

מה חשוב לדעת לפני התקנת שקע תלת פאזי?

אז באופן עקרוני קיימים שני סוגי חיבורים בכל דירה בישראל: חד פאזי ותלת פאזי, חיבור חד פאזי הוא הנפוץ ביותר וקיים בשלל הדירות בישראל, בדירות החדשות כבר מכינים תשתית לתלת פאזי שכל מה שנשאר זה להביא חשמלאי מוסמך שיבצע התקנת שקע תלת פאזי.
חד פאזי מספק 25 אמר, בעוד חיבור תלת פאזי מספק 25 אמפר בשלושה חיבורים שונים, וכך בעצם שקע תלת פאזי נותן כוח רב יותר למוצרי החשמל, להרבה מוצרים כמו כיריים חשמליות יש דרישות לשקע תלת פאזי, משמע רוב הכיריים החשמליות לא יוכלו בכלל להתחבר לשקע חד פאזי.

מוצרי חשמל שצורכים המון חשמל ונחשבים "כבדים" בדרך כלל עובדים עם שקעי תלת פאזי: מזגנים עם 3 כוח סוס ומעלה, כיריים חשמליות ושלל מוצרים אחרים.
למשל במפעלים המכונות צורכות המון חשמל ולכן תוכלו למצוא שקעים תלת פאזי ולא חד פאזי, מכיוון ששקע חד פאזי יגרום לעומס על ארון החשמל ודבר זה עלול לגרום לשריפה, ולשריפת רכיבים מאוד יקרים בארון החשמל ואפילו במכונות.
התקנת שקע תלת פאזי

לכן חשוב לדעת לפני התקנת שקע תלת פאזי מהי התשתית בדירה, ומה אתם נדרשים לבצע בתשתית לפני התקנת שקע תלת פאזי.

מחיר התקנת שקע תלת פאזי

האמת שהקדשנו למאמר שלם שתדעו מה המחיר להתקנת שקע תלת פאזי אבל אתם פה איתנו ואנחנו נסביר לכם בדיוק מהו המחיר לשקע תלת פאזי.
במידה וכל התשתית מוכנה להתקנת שקע תלת פאזי בדירה שלנו המחיר נע בין 350-700 ש"ח תלוי באזור ובחשמלאי, המחיר עצמו מתחייס להתקנת שקע תלת פאזי ברגע שיש תשתית.

במידה ואתם רוצים מעבר מחד פאזי לתלת פאזי ועוד שלל דברים, יש לנו טווח מחירים מדוייק למחיר של תלת פאזי.
אבל אנחנו כאן מדברים על התקנת שקע תלת פאזי ואלו המחירים הממוצעים בשוק שאנו מכירים.

איך נדע אם יש בבית תשתית לשקע תלת פאזי או חד פאזי?

הדרך הפשוטה ביותר לבדוק היא בצורה הוויזואלית: לכו לארון החשמל או לוח החשמל של הדירה, ובדקו אם המפסק שנמצא בלוח החשמל הימני ביותר הוא בעל מפסק בודד או שמדובר על שלושה מפסקים משמע תלת פאזי, אשר מחוברים ביחד יחדיו, פלסטיק עם שלושה מפסקים מחוברים יחדיו.
הדרך השניה לבדוק האם קיים תשתית לתלת פאזי בדירה היא על ידי בדיקה קצרה ממש מול חברת החשמל, כמובן שתצטרכו להתקשר ולספק פרטים מזהים לחברת החשמל ובכך חברת החשמל יפנו אליכם ויעדכנו אתכם איזה תשתית יש לכם בבית: חד פאזי או תלת פאזי.

מה ממומלץ יותר כיריים חשמליות או אינדוקציה?

שאלה שנשאלת המון היא מה עדיף כיריים חשמליות או אינדוקציה?
השאלה מאוד פשוטה לטעמנו ותמיד נבחר באינדוקציה, לאינדקוציה יש מספר יתרונות שעולים על כיריים חשמליות בלי מאמץ:

  1. עמידות
  2. קל לניקיון
  3. קל לשימוש
  4. פיזור חום אחיד ומלא בעזרת שדה מגנטי
  5. מצבים שונים ומיוחדים.
  6. כוח רב יותר

עקב סיבות הללו אנחנו תמיד מעדיפים לעבוד עם אינדוקציה ולא עם כיריים חשמליות.

מחירון התקנת שקע תלת פאזי

התקנת שקע תלת פאזי עם תשתית מוכנה החל מ-350₪
מעבר מ-25X1 ל-25X3 או ל-40X1 עלות אצל חשמלאי מוסמך 2,000₪-4,500₪ עבור התקנת תלת פאזי
מעבר מ-25X1 ל40X3 עלות אצל חשמלאי מוסמך 4,000₪-7,500₪ עבור התקנת תלת פאזי
מעבר מ-40X1 ל-25X3 עלות אצל חשמלאי מוסמך 3,000₪-5,500₪ עבור התקנת תלת פאזי

ביקור של חשמלאי מוסמך מושפע בעיקר מכמה גורמים עיקרים: קודם כל השעה, בשעות הערב והלילה התעריף לביקור יהיה יקר יותר מביקור בשעות היום מן הסתם.
הגורם השני הוא האזור, באזורים פחות מבוקשים החשמלאי יכול לקחת מחיר יקר יותר עקב הנסיעה המיוחדת שצריך לעשות למושב או לכפר.
הגורם שלישי הוא חגים, האם הזמנת החשמלאי מוסמך היא ביום חול או בחג, בחגים המחיר יקר יותר ממחיר ביום חול.
אז כמה עולה ביקור חשמלאי מוסמך? ביקור חשמלאי מוסמך נע בין 200-300 ש"ח, מוזמנים להציץ במחירון שלנו ולקבל מידע על סוג העבודה והמחיר אותו עלול לגבות החשמלאי, בלי שום קשר מוזמנים להתקשר אלינו לשיחת ייעוץ עם חשמלאי מוסמך לגמרי בחינם.

על מנת לחסוך כסף נשמח לענות לכם על השאלה: "מתי כדאי להזמין חשמלאי מוסמך?"
קודם כל לפני הכל, אנחנו ממליצים לכם בחום לחייג אלינו למספר שבאתר לשיחת ייעוץ ללא עלות, חסכנו ללקוחותינו אלפי שקלים לאורך השנים בשיחת טלפון שלא מצריכה ביקור של חשמלאי מוסמך, אז למה להזמין ולשלם כסף לחינם?
במידה וקיים ליקויים בתשתית החשמל, או מוצר חשמל שלא עובד וניסיתם הכל, אל תתעסקו בחשמל! זוהי סכנת חיים ועבירה על החוק.
תתקשרו אלינו למספר שמופיע באתר ונשמח לייעץ לכם מרחוק מה מומלץ לכם לעשות, ובמידת הצורך נגיע לתת לכם שירות ללא פשרות.

לצערנו היום יש המון שקרנים שמזייפים תעודת חשמלאי מוסמך ומתעסקים בחשמל, בכך הם מסכנים את דיירי הבית ואת החיים של כל נפש בבית.
אז במידה והזמנתם חשמלאי מוסמך הביתה, מומלץ בחום לבדוק שיש לחשמלאי תעודת חשמלאי או חשמלאי מוסמך, בהתאם לרמתו כמובן.
אנחנו תמיד ממליצים לבדוק תעודת חשמלאי מוסמך לכל חשמלאי שתזמינו, כן כן גם אם תעבדו עם חברת חשמלאי מוסמך תמיד תבדקו את החשמלאים שלנו, אנחנו מאמינים בכנות, מקצועיות, איכותיות ויושרה ללא גבולות, כלל עם ישראל זכאי לזה, ונשמח לתת לכם שירות מכל הלב תמיד 24/7 בפריסה ארצית.
על מנת לבדוק תעודת חשמלאי מוסמך או תעודת חשמלאי, לחצו כאן על מנת לבדוק באתר של משרד הכלכלה והתעשייה.

אז במידה ואתם מחפשים להיות פרקטיים ולראות את המחירון שלנו של חשמלאי מוסמך, זוהי השאילתא עבורכם.
לחצו כאן על מנת להגיע למחירון שלנו שבו אנחנו מתמחרים את כל עבודות החשמל הקיימות בשוק שתוכלו לראות את המחירים שלנו.
המחירים אטרקטיבים בפריסה ארצית וזמינות 24/7, כמובן שהמחירים עשויים להשתנות ולכן הכי טוב לקבל הצעת מחיר בטלפון מדוייקת.
חשמל זה לא משחק! ולכן אנחנו ממליצים להזמין חשמלאי לעבודות חשמל, אל תסכנו את חייכם ואת חיי הדיירים השוהית בבית, תנו למקצועניים לטפל בבעיות חשמל.

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
חשמלאי מוסמך עכשיו 24/7

קבלו עוד היום הצעת מחיר בחינם!

חשמלאי מוסמך עכשיו 24/7
חשמלאי מוסמך עכשיו 24/7
חשמלאי מוסמך עכשיו 24/7

מחירון חשמלאים

מחירון חשמלאים בפריסה ארצית, במידה ואתם מחפשים מחירון חשמלאים לעבודות

חשמלאי מוסמך עכשיו 24/7